Miło nam poinformować, że nasze schronisko od 23 maja 2016 roku ma nowego dyrektora. Decyzją Pani Teresy Mazurek Wójt Gminy Świdnica na to stanowisko został powołany Pan Sebastian Krzywda.

Pan Sebastian Krzywda jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Ponadto ukończył wiele kursów związanych z branżą turystyczną, w szczególności hotelarstwem i gastronomią. Jest osobą ściśle związaną ze środowiskiem lokalnym przez czynne uczestnictwo w wielu przedsięwzięciach na rzecz Powiatu, Gminy Świdnica i Miasta Świdnica. Przez szesnaście lat Pan Sebastian Krzywda był nauczycielem przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy. Zdobył bogate doświadczenie w pozyskiwaniu unijnych środków na rzecz działalności dydaktyczno-wychowawczej. Prywatnie pasjonat historii Dolnego Śląska, podróżnik oraz gastronom z zamiłowania i wykształcenia.

Życzymy nowemu Dyrektorowi ciekawych pomysłów, konsekwencji i wytrwałości w ich realizowaniu, ogromu sukcesów oraz owocnej współpracy z naszym zespołem :)