Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie

Aktualności Jubileuszowa X Edycja SILESIAN CUP

Jubileuszowa X Edycja SILESIAN CUP

Email Drukuj PDF

Sierpniowe rozgrywki jubileuszowej edycji Silesian Cup dobiegły końca.

W dziesiątej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup wzięło udział blisko 70 drużyn z Polski, Czech, Rosji, Łotwy, Ukrainy i Białorusi oraz zostało rozegranych ponad 300 spotkań w sześciu kategoriach (U9, U10, U11, U12, U13 kobiet i U14).

 

 

Tego roku w ciągu 6 dniu (4-9 sierpnia) schronisko gościło drużynę z Football Academy Leszno, która przez cztery dni piłkarskich rozgrywek toczyła zaciętą walkę o najwyższe podium. Młodym zawodnikom nie przeszkadzały upały i z entuzjazmem dążyli do obranego celu. W przerwach pomiędzy meczami mogli korzystać z wielu atrakcji, które zostały przygotowane przez organizatorów na jubileuszową edycję. Natomiast wieczorami nie mieli dość murawy i całą drużyną oglądali mecze w TV.

Football Academy Leszno zakończyło turniej na III miejscu w kategorii U-11. Serdecznie gratulujemy zarówno zawodnikom jak i trenerom za doskonałe przygotowanie młodych piłkarzy.


Football Academy to największa sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Europie Południowo-Wschodniej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, bazująca na angielskich metodach treningowych.

mapkaSzkolne Schronisko Młodzieżowe

w Lubachowie

58-114 Lubachów 12

woj dolnośląskie

Tel/Fax: +48-74 850 99 26

Email:

recepcja@schronisko.lubachow.pl
dyrektor@schronisko.lubachow.pl