Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie

Aktualności Wakacje tuż tuż!

Wakacje tuż tuż!

Email Drukuj PDF

Długo oczekiwane i upragnione wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Już za kilka dni dzieci i młodzież będą mogły cieszyć się „wolnością”.

Miesiąc czerwiec to czas, kiedy można powoli zacząć odpoczywać od nauki, pobyć kilka dni w gronie kolegów i koleżanek na wycieczkach klasowych bez książek, zeszytów i nadmiaru obowiązków.

W naszym schronisku swoje przedwakacyjne dni postanowili spędzić uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Woli Książęcej, Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach, Szkoły Podstawowej w Strzelcach oraz z Gminnego Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu. Nie zabrakło również wizyt ze szkół z województwa śląskiego i wielkopolskiego, a także dzieci i młodzieży z ZHP w Garwolinie.

Nasi goście bardzo aktywnie spędzali czas na poznawaniu historii naszej okolicy. Zwiedzili m.in. Zamek Grodno, Sztolnie Walimskie, Pałac w Jedlince, Zaporę i Elektrownię Wodną, rejs statkiem po jeziorze Bystrzyckim. Nie zabrakło tez zajęć sportowych, zabaw muzycznych czy wspólnej integracji i śpiewania przy ognisku.

Życzymy miło spędzonych wakacji i samych słonecznych dni!

,,Przejdź do galerii zdjęć >"

mapkaSzkolne Schronisko Młodzieżowe

w Lubachowie

58-114 Lubachów 12

woj dolnośląskie

Tel/Fax: +48-74 850 99 26

Email:

recepcja@schronisko.lubachow.pl
dyrektor@schronisko.lubachow.pl